Ubercart License Keys (6.x-1.0) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Next
os: Дарддæр

en: Status
os: Статус

en: Remove
os: Схаф

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: None
os: Нæйы

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: Add
os: Бафтау
