Ubercart License Keys (6.x-1.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Default
pa: ਮੂਲ
