Ubercart License Keys (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Next
pl: Dalej

en: Remove
pl: Usuń

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: None
pl: Brak

en: Back
pl: Wstecz

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Add
pl: Dodaj

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Order
pl: Kolejność

en: Product
pl: Produkt

en: Order ID
pl: ID zamówienia

en: Used
pl: Wykorzystane

en: Available
pl: Dostępne

en: Order status
pl: Status zamówienia

en: Product SKU
pl: SKU produktu
