Ubercart License Keys (6.x-1.0) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Next
ps: بل

en: Status
ps: حالت

en: Remove
ps: لركول

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Default
ps: تلواله

en: Add
ps: زیاتول

en: Configure
ps: سازول

en: Order
ps: اوډون
