Ubercart License Keys (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Next
ro: Următor

en: Status
ro: Stare

en: Remove
ro: Elimină

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: None
ro: Nimic

en: Back
ro: Înapoi

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Add
ro: Adaugă

en: Configure
ro: Configurează

en: SKU
ro: Cod

en: Order
ro: Comandă

en: Product
ro: Produs

en: Order ID
ro: ID comandă

en: Available
ro: Disponibil
