Ubercart License Keys (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Next
ru: Вперёд

en: Status
ru: Статус

en: Remove
ru: Удалить

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: None
ru: Нет

en: Back
ru: Назад

en: Save
ru: Сохранить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Add
ru: Добавить

en: Configure
ru: Настроить

en: SKU
ru: Артикул

en: Order
ru: Порядок

en: Product
ru: Товар

en: Order ID
ru: ID заказа

en: Ubercart - core (optional)
ru: Ubercart - ядро (дополнительно)

en: Used
ru: Использовано

en: Available
ru: Доступно

en: TODO
ru: СДЕЛАТЬ

en: Order status
ru: Состояние заказа

en: Product SKU
ru: Артикул товара
