Ubercart License Keys (6.x-1.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Remove
sq: Hiq

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Configure
sq: Konfigurimi
