Ubercart License Keys (6.x-1.0) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Next
sv: Nästa

en: Remove
sv: Ta bort

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: None
sv: Ingen

en: Back
sv: Tillbaka

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Add
sv: Lägg till

en: Configure
sv: Konfigurera

en: SKU
sv: Artikelnummer

en: Order
sv: Ordning

en: Product
sv: Vara

en: Order ID
sv: ID för beställning

en: Ubercart - core (optional)
sv: Ubercart - kärna (valfritt)

en: Available
sv: Tillgänglig

en: TODO
sv: Att göra

en: Order status
sv: Status för beställning

en: Product SKU
sv: Varans artikelnummer
