Ubercart License Keys (6.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Configure
ta: தகவமைக்குக
