Ubercart License Keys (6.x-1.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Status
ug: ھالەت

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: None
ug: يوق

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Add
ug: قوشۇش

en: Order
ug: تەرتىبى
