Ubercart License Keys (6.x-1.0) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: Next
vi: Tiếp

en: Status
vi: Trạng thái

en: Remove
vi: Xoá

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: None
vi: Không có

en: Back
vi: Trở lại

en: Save
vi: Lưu

en: Default
vi: Mặc định

en: Add
vi: Thêm

en: Configure
vi: Cấu hình

en: Order
vi: Thứ tự

en: Product
vi: Sản phẩm

en: Order ID
vi: ID đơn hàng

en: Ubercart - core (optional)
vi: Ubercart - lõi (tùy chọn)

en: Used
vi: Dùng

en: Available
vi: Có sẵn

en: Order status
vi: Trạng thái đơn hàng

en: Product SKU
vi: Mã sản phẩm
