Ubercart License Keys (6.x-1.0) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Next
am: ቀጣይ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: Configure
am: ውቀር
