Ubercart License Keys (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Next
ar: التالي

en: Status
ar: الحالة

en: Remove
ar: حذف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: None
ar: لا شيء

en: Back
ar: رجوع

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Add
ar: إضافة

en: Configure
ar: ضبط

en: Order
ar: الترتيب

en: Product
ar: المنتج

en: Order ID
ar: المعرف ID للطلب

en: Available
ar: متوفّر

en: Order status
ar: حالة الطلب

en: Product SKU
ar: الشفرة SKU للمنتج
