Ubercart License Keys (6.x-1.0) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Status
az: Vəziyyət

en: Remove
az: Çıxart

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: None
az: Yoxdur

en: Back
az: Geri

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Add
az: Əlavə et

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Available
az: Mövcuddur
