Ubercart License Keys (6.x-1.0) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Next
be: Наступны

en: Status
be: Статус

en: Remove
be: Выдаліць

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Back
be: Назад

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Add
be: Дадаць

en: Configure
be: Правіць

en: Order
be: Парадак
