Ubercart License Keys (6.x-1.0) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Next
cs: Další

en: Status
cs: Stav

en: Remove
cs: Odstranit

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: None
cs: Žádné

en: Back
cs: Zpět

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Add
cs: Přidat

en: Configure
cs: Nastavení

en: SKU
cs: Kód zboží

en: Product
cs: Produkt

en: Order ID
cs: ID objednávky

en: Ubercart - core (optional)
cs: Ubercart - jádro (volitelné)

en: Used
cs: Použito

en: Available
cs: K dispozici

en: Order status
cs: Stav objednávky

en: Product SKU
cs: Kód zboží
