Ubercart License Keys (6.x-1.0) - en to de translation catalogue (24 entries)

en: Next
de: Weiter

en: Remove
de: Entfernen

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: None
de: Keine

en: Back
de: Zurück

en: Save
de: Speichern

en: Default
de: Standard

en: Add
de: Hinzufügen

en: Configure
de: Konfigurieren

en: SKU
de: Artikelnummer (SKU)

en: Order
de: Reihenfolge

en: Product
de: Produkt

en: Order ID
de: Bestellnummer

en: Ubercart - core (optional)
de: Ubercart - Kern (optional)

en: Used
de: Verwendet

en: Available
de: Verfügbar

en: Notification Message
de: Benachrichtigungstext

en: TODO
de: Aufgabe

en: Order status
de: Bestellstatus

en: Product SKU
de: Produkt-Artikelnummer (SKU)

en: Unused
de: Nicht verwendet

en: Notification Settings
de: Benachrichtigungseinstellungen

en: Order id
de: Bestellnummer
