Ubercart License Keys (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Next
fi: Seuraava

en: Status
fi: Tila

en: Remove
fi: Poista

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: None
fi: Ei mitään

en: Back
fi: Takaisin

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Add
fi: Lisää

en: Configure
fi: Määrittele

en: SKU
fi: Koodi

en: Order
fi: Järjestys

en: Product
fi: Tuote

en: Order ID
fi: Tilaustunnus

en: Ubercart - core (optional)
fi: Ubercart - ydin (valinnainen)

en: Available
fi: Saatavilla

en: Order status
fi: Tilauksen tilanne

en: Product SKU
fi: Tuotekoodi
