Ubercart License Keys (6.x-1.0) - en to fr translation catalogue (23 entries)

en: Next
fr: Suivant

en: Status
fr: État

en: Remove
fr: Retirer

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: None
fr: Aucun(e)

en: Back
fr: Précédent

en: Save
fr: Enregistrer

en: Default
fr: Par défaut

en: Add
fr: Ajouter

en: Configure
fr: Configurer

en: SKU
fr: Référence

en: Order
fr: Ordre

en: Product
fr: Produit

en: Order ID
fr: Identifiant de la commande

en: Ubercart - core (optional)
fr: Ubercart - cœur (facultatif)

en: Used
fr: Utilisé

en: Available
fr: Disponible

en: Notification Message
fr: Message de Notification

en: TODO
fr: A faire

en: Order status
fr: Statut de la commande

en: Product SKU
fr: Référence du produit

en: Order id
fr: ID de commande
