Ubercart License Keys (6.x-1.0) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Next
gu: આગળ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Remove
gu: લોપ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Configure
gu: ગોઠવણી
