Ubercart License Keys (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Next
he: הבא

en: Status
he: סטטוס

en: Remove
he: הסרה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: None
he: ללא

en: Back
he: אחורה

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Add
he: הוספה

en: Configure
he: הגדרות

en: SKU
he: מק"ט

en: Order
he: סידור

en: Product
he: מוצר

en: Order ID
he: מזהה הזמנה

en: Used
he: בשימוש

en: Available
he: זמין

en: TODO
he: לביצוע

en: Order status
he: מצב הזמנה

en: Product SKU
he: מק"ט המוצר
