Ubercart License Keys (6.x-1.0) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Back
hy: Հետ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Configure
hy: կարգավորել
