Ubercart License Keys (6.x-1.0) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Next
it: Successivo

en: Status
it: Stato

en: Remove
it: Elimina

en: Yes
it: Sì

en: None
it: Nessuno

en: Back
it: Indietro

en: Save
it: Salva

en: Default
it: Predefinito

en: Add
it: Aggiungi

en: Configure
it: Configura

en: SKU
it: Codice

en: Order
it: Ordina

en: Product
it: Prodotto

en: Order ID
it: ID ordine

en: Ubercart - core (optional)
it: Ubercart - core (opzionale)

en: Available
it: Disponibile

en: Order status
it: Stato dell'ordine

en: Product SKU
it: Codice prodotto (SKU)
