Ubercart License Keys (6.x-1.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Next
ka: შემდეგი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: None
ka: არცერთი

en: Add
ka: დამატება

en: Configure
ka: კონფიგურირება
