Ubercart License Keys (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Next
lt: Kitas

en: Status
lt: Būsena

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: None
lt: Joks

en: Back
lt: Atgal

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Add
lt: Pridėti

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Order
lt: Tvarka

en: Product
lt: Prekė

en: Order ID
lt: Užsakymo ID

en: Ubercart - core (optional)
lt: Ubercart - šerdis  (pasirinkina)

en: Order status
lt: Užsakymo būsena

en: Product SKU
lt: Prekė SKU
