Ubercart License Keys (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Next
lv: Tālāk

en: Status
lv: Statuss

en: Remove
lv: Izņemt

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: None
lv: Nav

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Add
lv: Pievienot

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: SKU
lv: Kods

en: Order
lv: Secība

en: Product
lv: Prece

en: Order ID
lv: Pas. ID

en: Ubercart - core (optional)
lv: Ubercart - kodols (opcija)

en: Available
lv: Pieejams

en: Order status
lv: Pasūtījuma statuss
