Ubercart License Keys (6.x-1.0) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Next
mg: Manaraka

en: Status
mg: Toetra

en: Remove
mg: Esory

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia
