Ubercart License Keys (6.x-1.0) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: None
ml: ഇല്ല

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: Configure
ml: സജ്ജമാക്കല്‍
