Ubercart License Keys (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Next
nl: Volgende

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: None
nl: Geen

en: Back
nl: Terug

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Add
nl: Toevoegen

en: Configure
nl: Instellen

en: SKU
nl: Artikelnummer

en: Order
nl: Volgorde

en: Order ID
nl: Bestelling-ID

en: Ubercart - core (optional)
nl: Ubercart - basis (optioneel)

en: Used
nl: Gebruikt

en: Available
nl: Beschikbaar

en: TODO
nl: TE DOEN

en: Order status
nl: Bestelstatus

en: Product SKU
nl: Artikelnummer

en: Unused
nl: Ongebruikt
