Ubercart License Keys (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Next
oc: Seguent

en: Status
oc: Estatut

en: Remove
oc: Levar

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: None
oc: Pas cap

en: Back
oc: Precedent

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Add
oc: Apondre

en: Configure
oc: Configurar

en: Order
oc: Òrdre

en: Product
oc: Produit

en: Available
oc: Disponible
