Ubercart License Keys (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Next
pt: Seguinte

en: Status
pt: Estado

en: Remove
pt: Remover

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: None
pt: Nenhum

en: Back
pt: Para trás

en: Save
pt: Guardar

en: Default
pt: Predefinido

en: Add
pt: Adicionar

en: Configure
pt: Configurar

en: Order
pt: Ordem
