Ubercart License Keys (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Next
sk: Ďalej

en: Status
sk: Stav

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: None
sk: Žiadne

en: Back
sk: Späť

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Add
sk: Pridať

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: SKU
sk: Kód tovaru

en: Order
sk: Poradie

en: Product
sk: Produkt

en: Order ID
sk: ID objednávky

en: Ubercart - core (optional)
sk: Ubercart - jadro (voliteľné)

en: Available
sk: Dostupné

en: Order status
sk: Stav objednávky

en: Product SKU
sk: SKU - kód tovaru

en: License key
sk: Licenčný kľúč

en: Notification Settings
sk: Nastavenia oznámení
