Ubercart License Keys (6.x-1.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Next
sr: Следећи

en: Status
sr: Статус

en: Remove
sr: Уклони

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Order
sr: Редослед
