Ubercart License Keys (6.x-1.0) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Next
te: తరువాత

en: Status
te: స్థితి

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Back
te: వెనక్కి

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Add
te: చేర్చు

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Order
te: క్రమం
