Ubercart License Keys (6.x-1.0) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Next
th: ถัดไป

en: Status
th: สถานะ

en: Remove
th: เอาออก

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: None
th: ไม่มี

en: Back
th: กลับ

en: Save
th: บันทึก

en: Add
th: เพิ่ม

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Order
th: เรียงตาม

en: Available
th: อนุญาตให้สอบเมื่อ

en: Order status
th: สถานะการสั่งซื้อ
