Ubercart License Keys (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Next
tr: Sonraki

en: Status
tr: Durum

en: Remove
tr: Kaldır

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: None
tr: Hiçbiri

en: Back
tr: Geri

en: Save
tr: Kaydet

en: Default
tr: Varsayılan

en: Add
tr: Ekle

en: Configure
tr: Yapılandır

en: SKU
tr: Ürün Stok Kodu

en: Order
tr: Sıralama

en: Product
tr: Ürün

en: Order ID
tr: Sipariş Numarası

en: Ubercart - core (optional)
tr: Ubercart - çekirdek(opsiyonel)

en: Used
tr: Kullanılmış

en: Available
tr: Mevcut

en: Order status
tr: Sipariş durumu

en: Product SKU
tr: Ürün stok kodu

en: Notification Settings
tr: Bildirim Ayarları
