Ubercart Limited Time Offer (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Reset to defaults
hu: Visszaállítás az alapértelmezésre

en: expired
hu: lejárt

en: @time ago
hu: @time

en: Ubercart - extra
hu: Übercart - extra

en: 0 sec
hu: 0 másodperc
