Ubercart Limited Time Offer (6.x-1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Reset to defaults
ja: デフォルトに戻す

en: expired
ja: 期限切れ

en: @time ago
ja: @time 前

en: Ubercart - extra
ja: Ubercart - 特別機能

en: 0 sec
ja: 0秒
