Ubercart Limited Time Offer (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: expired
lt: pasibaigusi

en: @time ago
lt: prieš @time

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: 0 sec
lt: 0 sekundžių
