Ubercart Limited Time Offer (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Reset to defaults
uk: Скинути до початкових значень

en: expired
uk: просрочене

en: @time ago
uk: @time тому

en: Ubercart - extra
uk: Уберкарт - екстра

en: 0 sec
uk: 0 сек
