Ubercart Limited Time Offer (6.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Reset to defaults
vi: Trả về mặc định

en: expired
vi: đã hết hạn

en: @time ago
vi: cách đây @time

en: Ubercart - extra
vi: Ubercart - mở rộng

en: 0 sec
vi: 0 giây
