Ubercart Limited Time Offer (6.x-1.1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Reset to defaults
de: Auf Standardwerte zurücksetzen

en: expired
de: abgelaufen

en: @time ago
de: vor @time

en: 0 sec
de: 0 Sek.

en: Expiration date &amp; time
de: Ablaufzeit und -datum
