Ubercart Limited Time Offer (6.x-1.1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Reset to defaults
nl: Standaardwaarden terugzetten

en: expired
nl: verlopen

en: @time ago
nl: @time geleden

en: Time interval granularity
nl: Granulariteit van het tijdsinterval

en: Expiration date &amp; time
nl: Vervaldatum &amp; -tijd
