Ubercart Limited Time Offer (6.x-1.1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Reset to defaults
ru: Вернуться к исходным

en: expired
ru: истекло

en: @time ago
ru: @time назад

en: Ubercart - extra
ru: Ubercart - дополнительно

en: 0 sec
ru: 0 сек

en: Time interval granularity
ru: Временной интервал детализации

en: Expiration date &amp; time
ru: Дата и время истечения срока
