Ubercart Make an Offer (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Name
ca: Nom

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Phone
ca: Telèfon

en: Send
ca: Enviar

en: Customer Information
ca: Informació del client
