Ubercart Make an Offer (6.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Name
ja: 名前

en: Email
ja: メール

en: Phone
ja: 電話番号

en: Send
ja: 送信

en: Ubercart - extra
ja: Ubercart - 特別機能

en: Customer Information
ja: 顧客情報
