Ubercart Make an Offer (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Name
tr: İsim

en: Email
tr: E-posta

en: Phone
tr: Telefon

en: Send
tr: Gönder

en: Ubercart - extra
tr: Ubercart - ilave

en: Customer Information
tr: Müşteri Bilgileri
