Ubercart Make an Offer (6.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Name
vi: Tên

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Phone
vi: Điện thoại

en: Send
vi: Gửi

en: Ubercart - extra
vi: Ubercart - mở rộng
