Ubercart Make an Offer (6.x-1.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Name
cs: Jméno

en: Email
cs: E-mail

en: Phone
cs: Telefon

en: Send
cs: Poslat

en: Customer Information
cs: Informace o zákazníkovi
