Ubercart Make an Offer (6.x-1.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Name
fa: نام

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Phone
fa: تلفن

en: Send
fa: ارسال

en: Ubercart - extra
fa: آبرکارت - اضافی
